• 0553 936 33 50
Hakkımızda

Hakkımızda

Antalya Çözüm Teknik Soğutma olarak Antalya ve Çevrelerinde tüm markaların Klima,Çamaşır Makinası ,Bulaşık Makinesi ,Buzdolabı ,Fırın, Kombi,Kurutma Makinesi ,Derin Dondurucu gibi hayatımızı kolaylaştıran elektrikli ev eşyalarının tamir bakım servis hizmeti sunmaktayız.

 

Antalya Çözüm Teknik Soğutma olarak tamir arıza onarım işlemlerinde teknik ekibimiz öncelikle yerinde onarım işlemini eğer olamayacak bir işlem ise atölyeye taşıyarak onarım işlemini tamamlamaktadır.

 

Yapılan işlem ve değişen parça Antalya Çözüm Teknik Soğutma güvencesi ile garanti vermekteyiz.Beyaz Eşyalarınızda oluşabilecek her türlü tamir,arıza, bakım işlemlerinizi büyük bir titizlikle yapmakta müşterilerimizin memnuniyetini vizyonumuz sayarak o doğrultuda hizmet vermekteyiz.

 

Teknik servis alanında geçirdiğimiz yıllar ve arkamızda bıraktığımız memnun müşteriler, firmamızın her geçen gün daha da büyümesini sağlamaktadır.Bunun bilincinde olarak, gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda kaliteli hizmeti hizmet bölgemiz içindeki herkese en hızlı biçimde ulaştırmak için çabalamaktayız.


Antalya Çözüm Teknik Soğutma olarak, KLİMA SERVİSİ,BEYAZ EŞYA TAMİR BAKIM SERVİSİ OLARAK HER TÜRLÜ HİZMET VERMEKTEYİZ.

Hemen Ara